Post

17 kuszących przykładów markowych opakowań, których klienci nie mogą się doczekać, aby je rozpakować

Przy tak dużej ilości produktów na półkach sklepowych, ważne jest, aby opakowanie wyróżniało się spośród innych. Sposób, w jaki opakowanie jest zaprojektowane, może mieć ogromny wpływ na sprzedaż produktu, zwłaszcza w czasach, gdy zrównoważony rozwój i opcje biodegradowalne są najbardziej pożądane. Opakowanie musi nie tylko dobrze wyglądać, aby sprzedać produkt, ale także komunikować tożsamość marki, jej symbolikę i znaczenie dla klienta.

Mając to na uwadze, oto zestawienie kilku najlepszych projektów opakowań, które pomogą Ci myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o prezentację Twoich produktów...

Patch It Up

Wszyscy wiemy, jak trudno jest odkleić plaster. Na szczęście dla nas, Bandiful pojawił się, aby uratować dzień z łatwym w użyciu, innowacyjnym opakowaniem bandaża.

Obraz: thedieline.com

Obraz: thedieline.com

Obraz: thedieline.com

Obraz: thedieline.com

All Things Orange

Ukrywając jeden zdrowy smakołyk jako inny, i przypominając nam, aby zebrać kilka marchewek, kiedy jesteśmy na to!

Obraz: enfuzed.com

Pokoloruj mnie na tandetnie

Weź serowy ołówek, naostrz go szybko i posyp nim swój posiłek - genialne!

Obraz: buzzfeed.com

Obraz: buzzfeed.com

Cookies-To-Go

Po pierwsze, kto nie kocha usługi dostarczania ciasteczek? Ale kiedy twoje ciasteczka są dostarczane ciepłe w opakowaniach inspirowanych piekarnikiem? TAK!

Obraz: creativebloq.com

Obraz: creativebloq.com

Bułka w piekarniku

Idąc tym samym tropem, co piekarnik do ciasteczek, te pudełka na babeczki na wynos są przepyszne! Spójrzcie tylko na tę rękawicę do pieczenia!

Obraz: pinterest.com

Piknik w parku

Koledzy właściciele psów kłaniają się temu genialnemu opakowaniu na karmę dla psów w podróży. Już nigdy więcej nie będziemy musieli pakować toreb pełnych psich zapasów na jednodniową wycieczkę. To ma nawet wbudowaną miskę!

Obraz: thedieline.com

Obraz: thedieline.com

Kwitnące pudełka

Nigdy tak naprawdę nie rozumieliśmy używania plastikowych torebek na rośliny i kwiaty, zwłaszcza, że ogrodnictwo ma pomagać środowisku. To sprytne opakowanie jest wykonane z biodegradowalnego kartonu, z wyrafinowanym, minimalistycznym wzornictwem, które sprawia, że kwiaty wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.

Obraz: coroflot.com

Obraz: coroflot.com

Rozerwij i podziel się

Skoro już jesteśmy przy kwiatach... ten wspaniały projekt opakowania zatytułowany "The Share Collection" od marki Coco Fiori sprawia, że z łatwością możesz wziąć do ręki duży bukiet i podzielić się nim z bliskimi.

Obraz: worldpackagingdesign.com

Obraz: worldpackagingdesign.com

Obraz: worldpackagingdesign.com

Obraz: worldpackagingdesign.com

Pokaż swoje prawdziwe kolory

Ta torba na zakupy została stworzona, aby skłonić nas do zastanowienia się nad tym, co wkładamy do naszych żołądków i ile jedzenia jest rzeczywiście potrzebne w porównaniu z tym, ile marnujemy. Wykonana z zamiarem pomocy w leczeniu głodu w Nowym Jorku, jest niesamowicie skuteczną metodą pakowania żywności.

Obraz: imgur.com

Muzyczny instrument douszny

Ten projekt opakowania słuchawek autorstwa Corrine Pant przypomina nam, że prezentacja jest kluczowa (zdobądź ją!).

Obraz: pinterest.com

Obraz: pinterest.com

Robaki oświetleniowe

Te pudełka na żarówki, jako błyszczące światło w stosunkowo nudnej kategorii opakowań, są bardzo zabawne, a szczególnie to, jak projektant eksperymentował z kształtem, aby włączyć produkt do projektu opakowania.

Obraz: creativebloq.com

Łóżko do paznokci

Nieczęsto widuje się opakowania, które sprawiają, że paznokcie wyglądają dobrze! Ten prosty, ale genialny projekt pozwala na zawieszenie produktu na szlufce od paska użytkownika, umożliwiając łatwy dostęp podczas pracy. Sam projekt jest fajny i wyrafinowany, przekształcając powszechnie prozaiczny produkt w coś bardziej ekscytującego.

Obraz: pinterest

Chodzenie w powietrzu

Komu potrzebne jest stare, nudne pudełko po butach, skoro można mieć coś takiego! Projektanci Nike Air wzięli nazwę dosłownie, wysyłając popularne trampki w hermetycznych plastikowych torbach. Nie tylko daje to złudzenie unoszących się w powietrzu trenerów, ale także zmniejsza ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń w transporcie!

Obraz: pinterest.com

Obraz: pinterest.com

Farba do twarzy

Mamy małą obsesję na punkcie tego fantastycznego pomysłu na opakowanie od Poilu! Używając tylko jednego kawałka tektury z nadrukiem po obu stronach, aby połączyć ze sobą dwa pędzle, pędzle zostały zabarwione tak, aby wyglądały jak kombinacje wąsów i brody, z zabawnym rezultatem!

Zdjęcie: pinterest,com

Włosy spaghetti

Ten pomysł na opakowanie makaronu jest absolutnie genialny! Spójrz tylko na zdjęcie półki poniżej i spróbuj nam powiedzieć, że nie wybrałbyś tego makaronu ponad inne!

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Any Way You Slice It

Wszystko, co wiąże się z pizzą, jest w naszych oczach zwycięzcą, ale szczególne wyróżnienie należy się temu wspaniałemu opakowaniu pizzy na plasterki.

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Pewnego razu na obozie herbacianym...

Czerpiąc inspirację z rdzennych amerykańskich korzeni, studentka wzornictwa Sophie Pepin stworzyła Teapee, uroczy i sprytny sposób na pakowanie pojedynczych torebek herbaty.

Obraz: buzzfeed.com

Masz obsesję? Słyszymy cię! Już nigdy nie będziemy patrzeć na zwykłe opakowania w ten sam sposób!

Jeśli szukasz oszczędnych pomysłów na opakowania, zapoznaj się z naszą ofertą. Naklejki są świetnym akcentem do zaklejania kartek lub paczek, a plakaty mogą być zaskakująco wspaniałym papierem do pakowania!