Post

Świętuj Dzień Ojca na dodrukarki.pl

Co możesz zrobić, aby świętować Dzień Ojca ze swoim tatą?

Dzień Ojca obchodzony jest 15 czerwca. Każdy ojciec jest wyjątkowy i szczególny dla swojego dziecka, więc zasługuje na miły prezent z tej wyjątkowej okazji. Zrobienie czegoś samemu jest świetną alternatywą dla kupowania zwykłych prezentów w sklepie. Każdy tata to doceni! Przygotowaliśmy kilka pomysłów na Dzień Matki w tym roku, aby Twoje dzieci mogły zrobić wyjątkowe prezenty dla swoich mam. Nie zapominamy również o ojcach, więc mamy kilka ciekawych pomysłów na domowe prezenty dla taty.

Czego będziesz potrzebować?

W biurku lub pokoju znajdziesz kilka narzędzi i przedmiotów. Będziesz potrzebować kolorowych markerów, kredek i flamastrów do ozdobienia przygotowywanego prezentu. Przydadzą się także nożyczki, sznurek lub wełna i taśma klejąca. Przygotuj szpikulce lub słomki, dziurkacz i blok techniczny ze sztywnymi kartkami papieru. Najważniejsza jest drukarka z wysokiej jakości tonerem lub tuszem, abyś mógł wydrukować gotowe projekty. Możesz też użyć kolorowych pisaków, naklejek, farb, plasteliny, brokatu i innych ozdób.

Super tata na patyku!

Przygotuj miniaturę swojego taty w stroju superbohatera. Możesz wydrukować dwie grafiki, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Pierwsza grafika jest kolorowa, a druga powinna zostać ozdobiona przez Ciebie. Gwarantujemy, że Twój "super tata" będzie zachwycony efektem, jeśli pokolorujesz go według własnego pomysłu. Będzie również pod wrażeniem wysiłku, jaki włożyłeś w wykonanie tego prezentu. Na grafice widać, że całość składa się z trzech różnych elementów. Pierwszym elementem jest postać, drugim peleryna, a trzecim pasek, który należy przykleić do dolnej części ciała, aby nasz "super tata" mógł stać. Zamiast używać papierowego paska, sugerujemy użycie szpikulca lub słomki do wzmocnienia figurki. Do zamocowania patyczka można użyć taśmy klejącej lub plasteliny.

Pobierz gotowe materiały tutaj: wersja czarno-biała i kolorowa.

Medal dla Taty

Mamy również gotowe medale, które możesz wydrukować i podarować swojemu ojcu. Są one dostępne w wersji czarno-białej i kolorowej, dzięki czemu można je samodzielnie ozdobić. Puść wodze fantazji i stwórz medal, który spodoba się Twojemu tacie. Po pokolorowaniu i przygotowaniu kółek, następnym krokiem będzie wycięcie ich z karty. Zrób otwór na górze każdego medalu za pomocą dziurkacza (możesz użyć nożyczek, jeśli ich nie masz). Przewlecz sznurek i zawiąż go. Medal dla najlepszego taty jest gotowy!

Pobierz wersję kolorową lub czarno-białą gotowego materiału.

Zdjęcie rodzinne

Po trzecie, sugerujemy stworzenie zdjęcia rodzinnego z tatą. Możesz wydrukować zdjęcie, które jest już pokolorowane i zawiera gotowe elementy lub narysować własne. Łatwiej jest wydrukować gotowy projekt, ale twój ojciec będzie zachwycony, gdy zaprezentujesz mu rysunek, który narysowałeś. Gdy wszystkie ilustracje (ja, tata i my razem plus dodatkowy rysunek) są już gotowe, ostrożnie wytnij je z kartki. Przygotuj blok techniczny w wybranym przez tatę kolorze, a następnie dołącz do niego wszystkie elementy. Na górze kartki możesz napisać "23 CZERWCA, DZIEŃ OJCA". Na odwrocie kartki napisz życzenia. Nie zapomnij o dokładnej dacie i podpisie, a kartka stanie się cenną pamiątką.

Pobierz gotowe materiały tutaj: wersja czarno-biała i kolorowa.

Dzień Ojca przypada 23 czerwca. Masz jeszcze czas, aby przygotować dla niego prezent. Zamów tusz lub toner do drukarki już dziś, a my zagwarantujemy, że otrzymasz go na czas przed Dniem Ojca. Jeśli szukasz pomysłów na prezent dla mamy z okazji jej urodzin lub imienin, polecamy lekturę tego artykułu. Przedstawiamy w nim kilka pomysłów na drobne, ręcznie robione upominki!