Post

Co powinien mieć każdy hotel, jeśli chodzi o wydruki hotelowe?

Szeroka gama obiektów noclegowych przyciąga turystów do kurortów. Oznacza to, że obiekty mają ostrą konkurencję i muszą opracować skuteczną strategię marketingową. Kluczowe jest promowanie swojej marki wśród grupy docelowej i dbanie o obecnych klientów. W końcu powracający klienci i ci, którzy cię polecają, to najlepsza wizytówka dla każdej firmy! Nadruki hotelowe z ciekawymi wzorami to świetne narzędzie do urozmaicenia marketingu. Sprawdź w naszym tekście, co musi mieć każdy hotel.

Stwórz stylowe wizytówki dla swojego hotelu z folderem hotelowym

Atrakcyjnie zaprojektowany folder hotelowy to świetny sposób na komunikację z klientami. Ważne jest, aby ludzie mogli szybko zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi obiektu i jego atrakcji. Informatory mogą być wyeksponowane na recepcji lub wręczane gościom podczas zameldowania.

Informator hotelowy może zawierać takie informacje jak menu, bar, zabiegi oferowane w spa, wieczorne imprezy czy wycieczki z przewodnikiem. Można również zamieścić krótką historię marki lub opowiedzieć o ważnych wydarzeniach lub osobistościach, które gościły w hotelu (np. słynni pisarze, politycy, aktorzy, muzycy itp.).

Profesjonalne foldery są dostępne w różnych formatach, kształtach, oprawach i stylach. Klasyczne prostokątne modele z ekskluzywną skórzaną oprawą, a może okładki w stylu vintage, eko lub retro? Teczkę można dostosować do własnych preferencji, dodając do niej elementy ozdobne, takie jak eleganckie narożniki, wstążki czy efektowne przeszycia. Rodzaje wnętrz i okładek (np. welurowe, satynowe, passe-partouts lub specjalne wkładki wyglądające jak indeksy), czcionki i grafiki, a także odcienie i rozmiary powinny pasować do identyfikacji wizualnej i wystroju. Pięknie zaprojektowany folder hotelowy to świetny sposób na podkreślenie wyjątkowego charakteru kompleksu. Dzięki niemu goście otrzymują najważniejsze informacje i czują się ważni.

Ulotka, mapa, plan hotelu - wszystkie elementy promocyjne, które są przydatne.

Oprócz eleganckiego folderu ważne jest wydrukowanie innych materiałów. Ulotka hotelowa może być świetnym narzędziem do komunikacji z klientami. Można informować ich o nowościach, aktualnych promocjach, zbliżających się wydarzeniach biznesowych czy nadchodzących eventach.

W dużych kompleksach wszyscy goście powinni mieć dostęp do planu hotelu. Pomoże to osobom niezaznajomionym z obiektem odnaleźć swój pokój, siłownię, basen i inne lokalizacje na terenie budynku. Warto również zaopatrzyć się w mapę z zaznaczonymi miejscami wartymi odwiedzenia, takimi jak restauracje, bary czy kluby. Pozwoli to gościom hotelowym zaoszczędzić czas, unikając konieczności przeszukiwania Internetu w poszukiwaniu lokalnych atrakcji.

Inne materiały do druku dla hoteli

Eleganckie zaproszenia hotelowe pomogą w promocji obiektu. Klient może poprosić o ich wysłanie do określonych osób (na przykład firmy kupującej pakiety dla swoich pracowników lub organizującej konferencję). W tym miejscu należy zaznaczyć, jakie usługi zostały zamówione i przygotowane. W kolejnej sekcji warto zatrzymać się na wzmiance o dodatkowych ofertach hotelu, z których można skorzystać opcjonalnie.

Hotelowe zawieszki na drzwi ułatwiają wykonywanie codziennej pracy. Ułatwiają komunikację między gośćmi a personelem hotelu. Dzięki temu goście mogą sprawniej komunikować się z personelem.

Podsumowanie

Potrzebujesz wysokiej jakości materiałów promocyjnych dla swojego hotelu lub ośrodka? AMICUS projektuje i drukuje m.in. eleganckie broszury i ulotki składane. Sprawdź szczegóły naszej oferty druku cyfrowego. Masz pytania? W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi konsultantami.