Post

Plakaty motywacyjne, które pomogą Ci przetrwać Blue Monday

Wszyscy tam byliśmy. Jednego dnia miażdżysz listę rzeczy do zrobienia i czujesz się jak superbohater, a następnego zakopujesz się w kocu, chcąc, żeby to już był koniec dnia! To uczucie jest szczególnie powszechne o tej porze roku, kiedy Blue Monday staje się brzydkim widokiem. Nazywany "najbardziej przygnębiającym dniem w roku", ten kamień milowy w połowie stycznia jest często związany z plagą złej pogody, poświątecznym długiem na karcie kredytowej i frustrującym brakiem motywacji.

W takich chwilach przydałby się nam podnoszący na duchu cheerleader, który przypomniałby nam, że jesteśmy silniejsi, zdolniejsi i bardziej niesamowici, niż nam się wydaje. Zabawnym i łatwym sposobem na osiągnięcie tego celu jest ozdobienie naszych ścian podnoszącymi na duchu, inspirującymi plakatami, które pomogą nam pozbyć się tych dołków Blue Monday.

W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy napływ plakatów godnych Pinteresta, które poprawiają nasz nastrój i zwiększają produktywność. A ponieważ styczeń jest zawsze długim miesiącem, w którym nasze postanowienia zaczynają zamierać, a nastroje są tłumione przez pogodę, pomyśleliśmy, że zbierzemy kilka naszych ulubionych plakatów motywacyjnych, które podniosą cię na duchu i pozwolą skupić się na celach na nowy rok!

1. Jeśli jesteś podobny do nas, możesz czasami czuć się trochę przytłoczony swoimi pomysłami i celami oraz tym, jak je osiągnąć. Ten wspaniały plakat od Itty Bitty Book Co stawia wszystko w perspektywie w spokojny, jasny i porywający sposób.

Obraz: etsy.com

2. Jak wspaniale byłoby zaczynać każdy dzień, widząc na ścianie tę zaciętą afirmację? W tych momentach, kiedy czujesz się zniechęcony lub niewykwalifikowany, jest to dokładnie ta wiadomość, której potrzebujesz, aby ponownie rozpalić tę iskrę i uruchomić cię do działania!

Obraz: etsy.com

3. Spędzasz zbyt wiele czasu wpatrując się w ekran? Ten plakat służy jako delikatne przypomnienie, aby raz na jakiś czas wrócić do podstaw. Odręcznie napisany list jest o wiele bardziej osobisty niż e-mail, a przykładanie pióra do papieru to świetny sposób na pobudzenie kreatywności.

Obraz: pinterest.com

4. Bez względu na to, jak dobre są Twoje intencje, tak łatwo jest zbojkotować ćwiczenia na rzecz Netflixa lub miłego leżenia w łóżku! Ten plakat przypomina nam, że nie ma nic złego w cieszeniu się małą przerwą w pracy, pod warunkiem, że najpierw wykonasz swój trening!

Obraz: pinterest.com

5. Jeśli żądza wędrówek sprawia, że obsesyjnie poszukujesz kolejnego miejsca, które koniecznie musisz zobaczyć, lub właśnie ciężko pracujesz, aby zaoszczędzić na kolejną podróż, ten plakat jest dla Ciebie!

Obraz: etsy.com

6. W pewnych momentach naszego życia możemy natknąć się na ludzi, którzy robią wszystko, abyśmy czuli się gorsi. Ten prosty, ale skuteczny plakat zachęca nas, abyśmy nigdy nie pozwolili tym ludziom przyćmić naszego blasku!

Obraz: society6.com

7. Ten plakat przypomina nam, że kiedy dorosłość staje się nieco kłopotliwa, powinniśmy odnaleźć w sobie wewnętrzne dziecko, żyć chwilą, tak jak dzieci, i dostrzegać zabawne strony rzeczy.

Obraz: society6.com

8. To nie tylko świetny cytat z francuskiego artysty Edgara Degasa, ale także mała zachęta dla wszystkich twórców do zastanowienia się nad celem naszej sztuki.

Obraz: society6.com

9. Nie ma to jak podnoszący na duchu tekst piosenki, który pomoże Ci przetrwać dzień! Ta oda do utworu "Diamonds" Rihanny nie tylko sprawiła, że śpiewamy głośno, ale także daje nam słowa, którymi możemy kierować się w każdym aspekcie naszego życia.

Obraz: society6.com

10. Z tym plakatem z pewnością nie można się kłócić! Jasne, ważne jest, aby dbać o siebie, jeść zdrowo, ćwiczyć ... bla bla bla. Ale od czasu do czasu dobrze jest pamiętać, że życie jest krótkie, a ciasto smakuje niesamowicie!

Obraz: notonthehighstreet.com

11. Czasami potrzebujesz obfitego manifestu, aby utrzymać rzeczy w ryzach. Ten ma wszystko, działając prawie jak lista kontrolna, jak najlepiej żyć! Bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś i z jakimi sytuacjami się zmagasz, na pewno znajdziesz tam gdzieś zakopany samorodek relatywnej porady! To plakat, który nie przestaje dawać!

Obraz: brit.co

12. Nie mogliśmy napisać bloga o motywacji bez uwzględnienia kilku mądrych słów od Albusa Dumbledore'a! Ten plakat jest nie tylko idealny dla fanów Harry'ego Pottera, ale także służy jako pobudka dla każdego, kto zapomina żyć chwilą.

Obraz: etsy.com

13. Zwątpienie w siebie i strach przed porażką mogą być zgubne dla marzeń i ambicji. Jeśli jesteś pasjonatem czegoś i jesteś w tym dobry, to nadszedł czas, aby odepchnąć te obawy na bok i uświadomić sobie, że jesteś do tego stworzony! Ale na wszelki wypadek, gdybyś potrzebował przypomnienia, przyklej to na ścianie!

Obraz: visioncity.biz

14. Wyzwania są po to, abyśmy byli czujni, więc jeśli coś nie idzie zgodnie z planem, nie wpadaj w panikę! To tylko wzmocni cię i sprawi, że w przyszłości będziesz bardziej sprawny. Jak to genialnie ujęto na tym plakacie, "gładkie morze nigdy nie uczyniło wykwalifikowanego żeglarza". To jest zdecydowanie jeden na ścianę w biurze!

Obraz: etsy.com

15. Dla wszystkich poszukiwaczy przygód i odkrywców wśród nas, ten plakat jest idealny. Jeśli kiedykolwiek uderzył, że mid-week slump gdzie praca jest budowanie i czujesz się trochę bez inspiracji, pop to na ścianie, aby uzyskać pompowane do wszystkich tych weekendowych przygód. To wkrótce wzbudzi całą motywację, której potrzebujesz, aby przejść przez tydzień!

Obraz: etsy.com

16. Mądrze, prosto i w punkt. Niezależnie od tego, czy ciężko pracujesz nad osiągnięciem celu, wychowujesz rodzinę, oszczędzasz na dom, samochód lub wycieczkę, czy też chodzisz na siłownię, aby stać się silniejszym i zdrowszym, jesteś w stanie to zabić. Nawet jeśli nie zawsze czujesz to, tak długo, jak robisz, jesteś zwycięzcą!

Obraz: pinterest,com

Czujesz się zmotywowany i gotowy na nadchodzący tydzień? Wyjdź tam i rozbić go! Nie zapominaj, że nawet jeśli masz zły dzień, nikt nie może zrobić to tak jak ty! A na wypadek, gdybyś potrzebował okazjonalnego przypomnienia, zawsze możesz wybrać zachęcający plakat!