Post

Co dawać do pudełek?

Terminu wypełniacza używamy w odniesieniu do wszelkich wyściółek lub papieru dodawanego do paczki w celu ochrony towarów w transporcie. Materiał ten to coś więcej niż tylko wypełnienie pudełka wysyłkowego. Istnieje wiele różnych rodzajów wypełniaczy pustych i opakowań, z których każdy jest unikalny pod względem funkcjonalności, estetyki, trwałości i kosztów.

Kiedy potrzebujesz wypełniacza?

Musisz odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

• Czy moje produkty są delikatne?

• Czy moje produkty są bardzo ciężkie?

• Czy moje produkty mają narożniki, które mogą ulec uszkodzeniu (np. Książki, pocztówki)?

• Czy w paczce jest dużo miejsca, które mogłoby spowodować przesuwanie się i wygięcie, uszkodzenie lub zarysowanie moich produktów podczas transportu?

• Czy dla mnie i dla mojej marki ważne jest, aby moi klienci otrzymywali opakowanie, które jest wyjątkowe i przyjemne w otwieraniu?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z powyższych pytań, potrzebne ci będzie wypełnienie.

Papier

W zależności od zastosowania, papier pakowy może mieć następujące zastosowania: Wypełnianie pustej przestrzeni, pełna ochrona produktu, ochrona narożników / krawędzi oraz prezentacja i obsługa klienta. Jeśli chcesz wypełnić puste miejsce, pomarszcz lub zwiń papier pakowy i umieść go w pudełku po dodaniu produktów. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z niszczarki do kartonów. Jeśli chcesz zabezpieczyć produkty, zalecamy owinięcie pojedynczych produktów papierem opakowaniowym, dodanie ich do paczki wysyłkowej, a następnie - w razie potrzeby - dodanie papieru pakowego w kulki, aby wypełnić puste miejsca. Jeśli wybierasz się na prezentację, zawiń swoje produkty w papier do pakowania (tak jak w ozdobny papier pakowy) i rozważ użycie sznurka konopnego lub naklejki jako wykończenia. Wszystkie wypełniacze papierowe do pakowania nadają się do recyklingu i kompostowania. Wybierz papier, który jest wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu i jest dostępny w rolce (z dostępnymi również dozownikami do łatwego analizowania i rozdzierania, dzięki czemu używasz tylko takiej ilości materiału, jakiej potrzebujesz).

Falista bańka alternatywa dla folii bąbelkowej

Kopułka falista jest wykonana z rozdrobnionej tektury falistej, zwykle wykonanej z nienadającej się do użytku części arkuszy tektury falistej po pocięciu ich na pudełka transportowe. Kopuła falista może być używana na kilka sposobów - Wyciągnij falistą bańkę, a następnie zgnij ją, aby utworzyć „faliste gniazda”, które będą używane jako wypełnienie pustych przestrzeni lub amortyzacja pod produktem. Zamów bańkę falistą o odpowiednim rozmiarze i zawiń w nią delikatne produkty przed umieszczeniem w pudełku.

Orzeszki ziemne

Orzeszki ziemne z można wrzucić do pudełka, aby wypełnić cały nadmiar przestrzeni. Są łatwe w użyciu dla spedytorów i zapewniają dobrą ochronę produktu. Chociaż zapewniają skuteczną ochronę, mają również kilka ważnych wad. Orzeszki ziemne są irytujące dla odbiorców, ponieważ trudno je posprzątać i często przylegają do rzeczy i ludzi. Nie są estetyczne. A co najważniejsze, wiążą się z poważnymi wyzwaniami środowiskowymi. Ponadto ich wysyłka jest bardzo kosztowna i niezrównoważona - w przeciwieństwie do wielu innych opcji wypełniania pustych przestrzeni, które są przechowywane w „kompaktowej formie”. Oznacza to również, że wymagają dużo miejsca do przechowywania.

Poduszki

Małe plastikowe poduszki powietrzne stają się coraz bardziej powszechne i mogą być używane do wypełniania pustek lub blokowania i usztywniania. Mają swoje zalety. Możesz szybko i łatwo wypełnić przestrzenie w pudełkach, przy użyciu dość minimalnej ilości materiału. Są przechowywane nienapompowane i płaskie.