Post

DIY Boże Narodzenie

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale druk odgrywa ogromną rolę podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wysyłamy kartki z życzeniami do naszych bliskich, używamy papieru do pakowania naszych prezentów, używamy naklejek do oznaczania naszych prezentów... lista się wydłuża. Ponieważ druk jest tak wszechstronny, może być również kluczowym elementem, gdy planujesz Boże Narodzenie DIY, ponieważ plakaty, wizytówki, pocztówki i broszury mogą być łatwo wykonane w unikalne dekoracje lub niezapomniane ręcznie robione prezenty, które można umieścić razem w krótkim czasie!

Aby pomóc Ci dać pomysł, jak można użyć druku na Boże Narodzenie, zebraliśmy kilka przykładów, które z pewnością pozostawią Cię zainspirowanym...

Nastaw się na sukces

Jeśli jesteś gospodarzem świątecznego obiadu w tym roku, żaden stół nie jest kompletny bez świątecznych ustawień miejsc! Aby zrobić je samemu, potrzebujesz tylko zestawu standardowych wizytówek z wzorem, który będzie pasował do wystroju stołu. Aby je wyeksponować, możesz być tak kreatywny, jak tylko chcesz. Spróbuj użyć korków od butelek lub świątecznych rekwizytów, aby je przytrzymać lub po prostu ułóż je ładnie na każdym talerzu z fantazyjną serwetką i gałązką jemioły!

Obraz: pinterest.com

Obraz: pinterest.com

Napis na ścianie

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na prezent dla ukochanej osoby, dlaczego nie spróbować swoich sił w projektowaniu kalendarza i drukowaniu go na plakacie A3 do powieszenia na ścianie? Kalendarz jest zawsze przydatny i może wyglądać świetnie powieszony w kuchni lub w biurze. Dodatkowo, z całym rokiem na jednej stronie, nigdy nie zapomnisz przewrócić go na następny miesiąc!

Obraz: creativebloq.com

Obraz: pinterest.com

Dla tych, którzy mają obsesję na punkcie wszystkich rzeczy związanych z Bożym Narodzeniem, możesz nawet stworzyć zabawny plakat odliczający czas do Bożego Narodzenia w przyszłym roku. Kto nie kocha podniecenia budząc się każdego ranka w grudniu i widząc, ile dni pozostało do przybycia Mikołaja (tylko my?!)!

Obraz: pinterest.com

Wrap and Roll

Aby zadziwić swoich przyjaciół i sprawić, że Twoje prezenty będą naprawdę wyjątkowe w tym roku, co powiesz na stworzenie własnego papieru do pakowania? Wystarczy, że wydrukujesz dwa lub trzy plakaty A0 z własnym projektem, a będziesz mieć więcej niż wystarczająco papieru, aby owinąć prezenty. Do tego dodaj świąteczne dodatki, takie jak kokardki, laski cukrowe, dzwoneczki i liście - idealne uzupełnienie Twojego opakowania.

Obraz: pinterest.com

Obraz: homeyohmy.com

Obraz: shopwalkinlove.com

Label Mate

Skoro już jesteśmy przy temacie pakowania, wizytówki są idealne, gdy chcesz zrobić własne zawieszki na prezenty! Bez względu na to, czy użyjesz standardowego rozmiaru, kwadratowego czy mini do swojego projektu, wizytówki są zarówno wytrzymałe, jak i skuteczne, a jeśli zdecydujesz się na niepowlekany materiał, możesz łatwo na nich pisać. Wszystko czego potrzebujesz, aby je wykończyć to dziurkacz i sznurek i gotowe!

Obraz: babyccinokids.com

Obraz: etsy.com

Obraz: smallfriendly.com

Zrób to sam(ie)

Boże Narodzenie to czas w roku na zabawę i gry, więc dlaczego nie stworzyć coś, co wszyscy twoi przyjaciele i rodzina mogą cieszyć się w dniu? Rekwizyty do selfie mogą być wykonane z wizytówek, pocztówek, a nawet naklejek. Umieść zabawne powiedzonka na mini wizytówkach lub umieść brodę Mikołaja lub nos Rudolfa na pocztówce, abyś mógł przyłożyć ją do swojej twarzy. Po wydrukowaniu swoich produktów, przyklej patyk z tyłu i pstrykaj!

Obraz: pinterest.com

Gotuj jak burza

Czy jesteś znany ze swoich smacznych kreacji? A może masz rodzinny przepis, który uwielbia Twój najlepszy przyjaciel? Daj prezent wiedzy kulinarnej to Boże Narodzenie w postaci domowej roboty książki kucharskiej lub karty przepisów! Nie tylko pozwoli Ci to na kreatywność w projektowaniu (i gotowaniu!), ale jest to również wzruszający i troskliwy prezent, który z pewnością będzie ceniony.

Obraz: abeautifulmess.com

Obraz: pinterest.com

Obraz: homecookingmemories.com

Zdjęcie idealne

Nie masz aparatu Polaroid, ale kochasz styl fotografii, które tworzą? Nie ma problemu! Wyślij swoim bliskim replikę Polaroida, używając cennego zdjęcia wydrukowanego na pocztówce. Co jest wspaniałe w użyciu pocztówek do tego celu, to fakt, że możesz dodać swoją własną wiadomość na odwrocie, biorąc pod uwagę pomysł na zdjęcie-pamiętnik, z którego Polaroidy są znane, o krok dalej.

Obraz: etsy.com

Podobnie, można użyć pomysłu powyżej, ale włączyć swoje zdjęcia do ozdób choinkowych, jak uroczy przykład poniżej!

Obraz: pinterest.com

Drogi Mikołaju...

Masz dzieci w rodzinie? Ulepsz ich listy do Świętego Mikołaja, projektując zabawny papier listowy zaadresowany do Bieguna Północnego! Można nawet mieć Santa odpisać z papieru firmowego stemplowane od samego człowieka! Tworzenie szablonów nie może być łatwiejsze, a dzieci na pewno je pokochają!

Obraz: hellowonderful.com

Obraz: pinterest.com

Gotowy, aby uzyskać swoje rzemiosło na? Domowe akcenty mogą sprawić, że Boże Narodzenie będzie wyjątkowe, więc czy zaprojektujesz swój własny papier do pakowania, stworzysz spersonalizowaną książkę kucharską lub spróbujesz swoich sił w dekoracjach świątecznych DIY, na pewno będzie to świąteczna uczta!