Post

7 zupełnie wyjątkowych sposobów na wykorzystanie składanych ulotek

Składane ulotki są solidnym narzędziem marketingowym. Nie tylko dobrze wyglądają, ale oferują przestrzeń i pojemność, aby zmaksymalizować treść, kreatywność w projektowaniu i zaprezentować swój przekaz w dobrym stylu.

Nie ma końca, jak pomysłowe można być z ulotką składaną. Myśląc nieszablonowo i idąc na przekór konwencji, możesz mieć pewność, że Twoje ulotki składane nie tylko wyróżnią się wśród odbiorców, ale będą niezapomniane! Poniższa kolekcja przenosi ulotki składane na wyższy poziom, wykorzystując zabawne abstrakcyjne układy, sprytną typografię i niesamowite złudzenia optyczne. Więc jeśli chcesz zrobić wrażenie, oto jak nadać swoim ulotkom efekt WOW...

Zrób z nich iluzję optyczną

Aby Twoja ulotka przyciągała wzrok, możesz zrobić z niej iluzję optyczną! Ta poniżej promuje film oparty na legendarnym reżyserze, Alfredzie Hitchcocku. Aby zachęcić fanów i przykuć uwagę widzów, projekt zapożycza motywy z plakatów filmowych Hitchcocka z przeszłości, aby stworzyć składaną ulotkę, która jest uderzająco wyjątkowa.

Jeśli chcesz stworzyć ten efekt, spróbuj najpierw wydrukować go na zwykłej drukarce biurowej, aby wiedzieć, jak działają zagięcia po wydrukowaniu.

Obraz: shillingtondesignblog.com

Obraz: shillingtondesignblog.com

Obraz: shillingtondesignblog.com

Obraz: shillingtondesignblog.com

Ukształtuj go tak, aby idealnie pasował do Twojej wiadomości

Jeśli jesteś florystą lub wedding plannerem, to ta składana ulotka jest właśnie dla Ciebie! Wykonana z płaskiej ulotki A6 lub pocztówki i perforowana w celu utworzenia zagięć, jest wspaniałym przykładem tego, jak iść pod prąd, aby podkreślić swoje usługi i sprawić, że Twój marketing będzie niezapomniany! Ten rodzaj fałdy jest idealny dla kreatywnych - chociaż masz płaską drukarkę ulotki, jesteś dostosowując go samodzielnie z fałdami zabawy!

Obraz: pinterest.com

Obraz: pinterest.com

Obraz: pinterest.com

Spróbuj innego kąta

Ten projekt bawi się strukturą, aby stworzyć dziwaczne, niekonwencjonalne ujęcie składanej ulotki. Uwielbiamy to, że z każdej strony wygląda inaczej i wykorzystuje kąty, punkty, zagięcia i linie, aby zmusić Cię do ponownego spojrzenia. Szczególny ukłon w stronę świetnego projektu!

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net


Spraw, by był popowy

Czy kiedykolwiek w dzieciństwie dostałeś jedną z tych wyskakujących kartek urodzinowych? Zawsze były tak imponujące i zdecydowanie wyróżniały się na tle innych! Poniższa ulotka wykorzystuje ten sam pomysł do promocji Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku. Od pasującej do ceremonii złotej palety kolorów do niesamowicie misternych wycięć na czubku każdej składanej ulotki, jest to jedna składana ulotka, której nigdy nie można przeoczyć!

Obraz: huaban.com

Zabawa z typografią

Stworzony na podstawie plakatu A3, ten alternatywny projekt ulotki wykorzystuje strategicznie rozmieszczoną typografię, aby podkreślić jej przesłanie. Nawiązując do papierowego samolotu, ulotka jest sprytnie złożona, aby ujawnić inne przesłanie przy każdym przewróceniu strony. Takie projekty jak ten emanują wysoką jakością, więc jest to fantastyczna opcja, aby pokazać klientom, o co Ci chodzi.

Obraz: designmadeingermany.de

Obraz: designmadeingermany.de

Obraz: designmadeingermany.de

Obraz: designmadeingermany.de


Obejmij fałdy

Jeśli szukasz sposobu, aby wyróżnić swoją wiadomość, skorzystaj z tego genialnego projektu. Umieść swoją typografię na fałdach ulotki, aby stworzyć olśniewający efekt 3D, którego nie da się zapomnieć.

Obraz: pinterest.com

Idź w stronę kwadratu

Obrazek: Behance

Ulotki są tradycyjnie wykorzystywane do prezentowania produktów i usług lub przekazywania wiadomości potencjalnym klientom. Jeśli właśnie dlatego rozważasz zainwestowanie w nie, wciąż istnieje wiele sposobów, aby nadać im unikalny charakter. Na przykład, możesz urozmaicić swoje działania, wybierając inny rodzaj ulotki - tak jak w przypadku powyższego kwadratowego przykładu. A co najlepsze? Ten wygląd jest całkowicie możliwy do osiągnięcia dzięki naszym opcjom kwadratowych ulotek składanych. Jeśli chcesz zachować ten zabawny kształt, trzymaj się pojedynczo złożonej ulotki kwadratowej.

Dodatki

Te składane przewodniki turystyczne są superfajne i tak łatwe do osiągnięcia dzięki odrobinie magii DIY! Wycięte krajobrazy miejskie nadają każdej okładce teksturę i głębię, a chmury z waty dodają element zabawy. Rezultaty są jasne, odważne i pięknie przyciągają wzrok!

Obraz: behance.net

Obraz: behance.net

Nie wiemy jak Wy, ale my czujemy się zainspirowani do pracy ręcznej! Jeśli potrzebujesz więcej pomysłów na to, jak sprawić, by Twoje ulotki wyróżniały się na tle innych, sprawdź 10 inspirujących projektów ulotek składanych.

Jeśli jesteś gotowy, aby stworzyć swoje własne drukowane cyfrowo ulotki, ale nie wiesz od czego zacząć, sprawdź nasze darmowe szablony projektów. Wszystkie zostały profesjonalnie zaprojektowane przez naszego grafika, są łatwe do dostosowania i wydrukowania!