Post

14 najlepszych darmowych szablonów kartek z pozdrowieniami

Wysyłanie kartki z życzeniami to doskonały sposób, aby rozkochać klientów w Twojej marce, a ponieważ Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, musisz zacząć myśleć o swoich promocjach raczej wcześniej niż później. Przygotowanie się do tego nie musi pochłaniać całego Twojego czasu i energii - dzięki naszym bezpłatnym szablonom możesz w mgnieniu oka zaprojektować własne kartki i zaproszenia!

Od kartek świątecznych i urodzinowych po kartki ślubne i kartki z podziękowaniami - oto 14 najlepszych darmowych szablonów kartek okolicznościowych, które możesz dostosować do swoich potrzeb już dziś online.


Nasza kolekcja Wszystkiego najlepszego W naszej kolekcji znajdziesz kartki urodzinowe i zaproszenia na przyjęcia z motywem różu i błękitu. To świetny sposób na uczczenie wielkiej okazji w wielkim stylu.
Balony To jasny i zabawny wzór kartek i zaproszeń, łączący klasyczne złoto i biel z jasnym łososiem, co sprawia, że jest to olśniewający projekt - szczególnie na 18. lub 21. urodziny. Dopasuj swoje kartki do banerów i naklejek, aby uzyskać efektowny wygląd.

Naszym zdaniem najlepsze wzory kartek świątecznych to te z uroczymi zwierzętami! Świąteczny wybór W tym asortymencie znajdziesz świąteczne kartki z kotami i psami, dzięki którym możesz życzyć przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom bardzo miauczących Świąt.
Ten prosty, komiksowy styl jest doskonałym wyborem dla każdej osobistej lub firmowej kartki świątecznej. Wzór, który przewija się na zewnątrz i wewnątrz, Retro Boże Narodzenie jest przepełniona świątecznym duchem! Zostaw miejsce na odręczną wiadomość, aby nadać jej osobisty charakter.
Oparta na fotografii scena w lesie z gwiazdą w centrum kartki świątecznej to świetny wybór, aby wysłać serdeczne życzenia. Zamiast klasycznej czerwonej i zielonej kolorystyki, w projekcie Przesilenie Zamiast klasycznej czerwono-zielonej kolorystyki, w projekcie wykorzystano śnieżne odcienie, nadając mu subtelny wygląd.

Wysyłanie kartek z podziękowaniami to świetny sposób na zwiększenie lojalności wobec marki. Ułatw to dzięki naszemu darmowemu Kartki z podziękowaniami projekt. Jasny wzór w kratkę sprawia, że ta kartka naprawdę się wyróżnia i jest na tyle uniwersalna, że może być używana zarówno prywatnie, jak i zawodowo.
W instantprint uwielbiamy wszystko, co w stylu vintage. Grafika staromodnej maszyny do pisania nadaje temu projektowi kartki z podziękowaniem charakter. Maszyna do pisania Użyj stylowego turkusu, aby motyw był naprawdę wyrazisty! Pusta strona wewnętrzna pozwala na dodanie osobistej wiadomości.
Zabawne obramowania i czcionki to sekret tego oszałamiającego projektu. Vintage Delights Dzięki zastosowaniu zieleni i błękitu oraz zabawnych czcionek powstał wspaniały projekt kartki z podziękowaniem. Dostępne w wielu rozmiarach, a nawet w formie pocztówki!

Jeśli szukasz wspaniałych kartek ślubnych i zaproszeń na przyjęcie zaręczynowe, nie szukaj dalej niż nasz Jesteśmy zaręczeni projekt. Różowy i żółty kolor tworzą uroczy wygląd, który jest idealny do ogłoszenia ekscytującej wiadomości swoim bliskim - stwórz pamiątkę, którą będą pielęgnować.
Wyskakujące pytanie to poważna sprawa - i nie mówimy tu o pannie młodej i panu młodym. Ten szablon jest w całości poświęcony druhnom! Poproś swoje druhny, aby uczyniły honory za pomocą naszego Czy zostaniesz a one będą musiały powiedzieć "tak"!
Nasza oferta Zapisz datę Nasza oferta obejmuje wzór w stylu shabby chic na drewnianym tle i przypomina wydrapywanie imion ukochanych osób na drzewach. Ten niezwykle romantyczny szablon idealnie nadaje się na kartki z datą ślubu.

Królowa serc nie będzie miała nic przeciwko Tobie na tej walentynkowej kartce z motywem kart do gry. Ta pełna kalamburów Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek wykorzystuje humor, aby znaleźć drogę do serca - i myślimy, że będzie to miłość od pierwszego śmiechu.
Ta kartka z motywem kwiatowym jest idealna do świętowania Wielkanocy. Możesz ją wysłać do kolegów z pracy, przyjaciół i rodziny - lub wysłać w czekoladowym koszu do wszystkich swoich najlepszych klientów. Powiedz: Wesołych Świąt Wielkanocnych dzięki tej zabawnej fioletowej kartce.
Nie chcesz korzystać z szablonu? Możesz użyć pustego szablonu dowolnej z naszych kartek lub zaproszeń i stworzyć własną od podstaw. Nasza strona kreator kartek online czeka na Ciebie...

Pełną gamę bezpłatnych szablonów do druku znajdziesz tutaj. Uwielbiamy oglądać Twoje gotowe projekty! Pamiętaj, aby oznaczyć nas na Instagramie @instantprintuk lub #instantprintuk, aby mieć szansę na umieszczenie ich w naszych mediach społecznościowych lub na stronie internetowej.