Post

Ulotki klientów, o które jesteśmy szalenie zazdrośni

Ulotki są świetne do rozpowszechniania informacji w Twojej okolicy i rozszerzania zasięgu Twojego marketingu. Co więcej, oferują one ogromny potencjał kreatywności w projektowaniu, a dzięki dużemu wyborowi materiałów, rozmiarów i laminacji, łatwo jest znaleźć styl, który uzupełni Twoje przesłanie.

Istnieje recepta na zaprojektowanie skutecznej ulotki; umiejętność przyciągnięcia uwagi ludzi za pomocą szybkiego tekstu i uderzających obrazów. Nasi klienci zdają się to robić raz po raz, a my często jesteśmy pod wrażeniem imponujących projektów, które widzimy na co dzień. Mając to na uwadze, chcielibyśmy rzucić światło na kilka z tych projektów, z których wszystkie są doskonale wykonane, aby powalić na kolana swoich odbiorców!

Baby Bloom

Zaczniemy od tej wspaniałej ulotki przygotowanej przez specjalistów od matek i dzieci, Baby Bloom. Używając prostej i efektywnej palety kolorów różu, bieli i fioletu, projekt jest czysty, przejrzysty, spokojny i zrelaksowany; doskonała reprezentacja holistycznych usług, które oferuje. Bardzo podoba nam się również urocze logo!

Modren

Sandra z luksusowej firmy Harris Tweed, Modren, nadała swoim ulotkom ciekawy charakter, drukując je na dwustronnych plakatach A3 o gramaturze 350 g/m², a następnie przycinając i składając je samodzielnie. Rezultat jest elegancki, świeży i całkowicie wyjątkowy, z piękną fotografią i naturalnymi tonami, które odzwierciedlają ręczną naturę produktów Modren.

Marc Osborne

Fotograf ślubny Marc Osborne zaprojektował ulotki, aby zaprezentować swój olśniewający dorobek. Ulotki, wydrukowane na dwustronnym papierze formatu A5 o gramaturze 350 g/m² z gładką, aksamitną laminacją dla dodania luksusu, prezentują się czysto, strukturalnie i profesjonalnie. Szczególny ukłon w stronę tekstu i kolorów tła, które pozostały czarno-białe, dzięki czemu fotografia jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę.

Sleeky

Sleeky, specjalista od projektowania i rozwoju marki, tworzy imponujące ulotki dla swoich klientów. Bez względu na to, czy jest to laminacja A4 135gsm Silk czy DL Gloss; z talentem do wyróżniających się projektów, świetnym użyciem kolorów i estetycznymi układami, nie możemy się nasycić ich pracami!

Hi-Spirits

Eksperci od napojów, Hi-Spirits, zaprojektowali ulotkę, która natychmiast przyciąga wzrok. Wydrukowane dwustronnie na papierze jedwabnym 250gsm z matową laminacją, postawili na spokojne kolory i kuszące obrazy, aby pokazać Ci, co jest w ofercie i wprowadzić Cię w stan odprężenia! Czy to już weekend?!

Paddleboat Theatre Company

Absolutnie uwielbiamy te projekty ulotek autorstwa Joe Olivera Easona dla PaddleBoat Theatre! Ten dziecięcy zespół teatralny tworzy niesamowicie urocze ulotki reklamujące każde z ich przedstawień, a dwa poniższe przykłady nie są wyjątkiem. Z czarującymi rysunkami, pełnymi charakteru i koloru, wykonują świetną robotę chwytając wyobraźnię i przemawiając do naszego poczucia cudowności i przygody! Gdzie możemy się zapisać, aby zobaczyć następny spektakl?!

Masz obsesję? My też! Dziękujemy wszystkim, którzy przysłali swoje zdjęcia ulotek, są super inspirujące! Czy to ulotki, wizytówki, naklejki czy banery na rolkach, nadsyłajcie swoje zdjęcia. Uwielbiamy oglądać wasze gotowe wydruki, bez względu na to, jakiego produktu używacie!