Druk ulotek w Sosnowcu

Lemongrass oferuje Państwu drukowanie ulotek na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 135g. Na Państwa życzenie treści reklamowe mogą zostać utrwalone na papierze o większej gramaturze (inne dostępne warianty to: 150g, 170g, 200g, 250g oraz 300g). Korzystamy z technologii druku cyfrowego, która umożliwia uzyskanie dużych ilości ulotek w bardzo krótkim czasie. Mogą Państwo wybrać jednostronny (4+0) lub dwustronny (4+4) zadruk w pełnej kolorystyce.

Druk cyfrowy stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznego druku offsetowego. Jakość nadruków uzyskanych w obydwu technologiach jest zbliżona, ale tylko poligrafia cyfrowa pozwala na błyskawiczne wyprodukowanie ulotek. Zaraz po wydrukowaniu możliwe jest poddanie ich dalszej obróbce. Nie jest to za to możliwe w przypadku ulotek wykonanych w technologii druku offsetowego, które muszą wcześniej przeschnąć.

Kompleksowe drukowanie ulotek oraz innych materiałów reklamowych

Nasza drukarnia cyfrowa wykonuje ulotki w następujących formatach:

  • A4;
  • A5;
  • A6;
  • DL – charakterystyczne ulotki A4 podzielone na trzy części.

Realizujemy zarówno małe, jak i większe nakłady. Dzięki zastosowaniu technologii druku cyfrowego ulotki są gotowe w dniu złożenia zamówienia – wysyłamy je w kolejnym dniu roboczym. Ponadto umożliwiamy odbiór osobisty.

Wykonujemy również plakaty, banery reklamowe oraz inne materiały promocyjne. Korzystamy z nowoczesnych i wydajnych technologii druku, które umożliwiają nam szybką realizację zleceń, bez względu na nakład.

 

 

Ulotki A4 kreda 135g. CMYK 4+0 Ulotki A4 kreda 135g. CMYK 4+0
Cena: 28,00 zł (netto: 22,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Ulotki A5 Ulotki A5
Cena: 24,00 zł (netto: 19,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Ulotki A6 Ulotki A6
Cena: 22,00 zł (netto: 17,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Ulotki DL Ulotki DL
Cena: 24,00 zł (netto: 19,51 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl