Druk na odzieży w Sosnowcu

Lemongrass wykonuje koszulki z nadrukiem w kroju męskim oraz damskim. T-shirty wyprodukowane są w 100% z bawełny, co gwarantuje ich wieloletnią trwałość. Nadruki na koszulkach wykonywane są w technologii termotransferowej z użyciem folii flex. Pozwala ona na pełne pokrycie kolorów oraz uzyskanie bardzo wyraźnego nadruku, który nie traci jakości i jest odporny na blaknięcie pod wpływem promieniowania UV.

Umożliwiamy wybór wielu kolorów koszulek oraz nadruków. Dzięki temu mogą Państwo spersonalizować T-shirt barwami, które najbardziej kojarzą się z Państwa firmą. Oferujemy koszulki z nadrukiem w każdym rozmiarze. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych urządzeń możemy zagwarantować błyskawiczną realizację każdego zlecenia.

Drukarnia online – koszulki i gadżety

Elastyczny nadruk na koszulce wykonywany jest wedle wzoru dostarczonego przez klienta. Każdy T-shirt został wyprodukowany z wysokogatunkowej przędzy Belcoro, która stanowi najlepszą powierzchnię pod nadruk na odzieży. Gramatura koszulek (odpowiednio 185 gm/m² dla białych oraz 195 gm/m² dla kolorowych) gwarantuje długotrwałą jakość produktu.

Nasza drukarnia internetowa oferuje również gadżety reklamowe, takie jak kubki, termosy i bidony. Są one coraz częściej wykorzystywane w działaniach marketingowych, szczególnie w ramach marketingu eventowego. Proponujemy także druk cyfrowy ulotek, plakatów oraz innych materiałów o podobnym charakterze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl