Drukarnia internetowa – nadruki full print

Wykonujemy profesjonalne nadruki na następujących materiałach:

  • dresówka 300g;
  • wodoodporny 260g;
  • flagowy 115g
  • poliester 135g.

 

Nasza drukarnia w Sosnowcu wykorzystuje jedynie sprawdzone urządzenia, które gwarantują trwały i wysokojakościowy wydruk. Stosujemy technikę druku sublimacyjnego, która pozwala nam na szybkie przygotowanie dowolnej liczby materiałów w dogodnej dla klienta cenie. Jednocześnie jest to najlepsza metoda, aby uzyskać najwyższej jakości nadruk na materiałach tekstylnych.

Zajmujemy się również wykonywaniem nadruków na ubraniach, torbach, plecakach oraz innych akcesoriach. Wykonane printy wyróżniają się głębokimi kolorami oraz wieloletnią trwałością. Nadruki na koszulkach full print pozwalają na uzyskanie zindywidualizowanej odzieży codziennej, roboczej lub reklamowej.

Wydruk full print na tekstyliach

Druk na odzieży oraz materiałach tekstylnych jest niedrogi dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają wykonanie pełnego nadruku w bardzo krótkim czasie. Maszyny są bardzo precyzyjne oraz mają duże pole zadruku. Sprawia to, że bez problemu można wykonać wysokiej jakości nadruk na pokaźnej wielkości tkaninie. Po dokonaniu wydruku materiał nie usztywnia się, a sam nadruk nie blaknie pod wpływem promieniowania UV.

Nasza firma wykona dla Państwa dowolny nakład tekstyliów z nadrukiem full print. Wszystkie prace realizujemy błyskawicznie i zarazem precyzyjnie. Oferujemy konkurencyjne ceny, które są zależne od rozmiaru nadruku oraz nakładu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl