Agencja reklamy w Sosnowcu

Lemongrass wykonuje lekkie i bardzo wytrzymałe banery reklamowe. Wydruk jest utrwalany na solidnej siatce poliestrowej, która jest dodatkowo laminowana pianką PCV. Matowa powierzchnia płyty umożliwia uzyskanie nadruku o znacznej intensywności barw, który będzie wyróżniał się wśród innych banerów eksponowanych w okolicy.

Druk wielkoformatowy wykonywany przez naszą firmę jest odporny na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych, takich jak opady śniegu, deszczu czy gradu. Grafika reklamy nie blaknie wskutek promieniowania UV. W zależności od jakości druku będzie ona w pełni widoczna przez okres od 3 do 7 lat. Banery reklamowe doskonale sprawdzają się na ścianach budynków, płotach lub konstrukcjach metalowych.

Drukowanie ulotek i innych materiałów promocyjnych

Nasza drukarnia internetowa wykona dla Państwa banery, roll-upy oraz inne materiały marketingowe w bardzo szybkim czasie. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, które umożliwiają stworzenie bogatej kolorystycznie i przyciągającej wzrok grafiki. Drukowanie plakatów oraz innych materiałów promocyjnych warto powierzyć naszej firmie, ponieważ oferujemy szeroki wybór formatów oraz bardzo atrakcyjne ceny.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również inne produkty, które mogą zostać wykorzystane w skutecznych działaniach marketingowych. Oferujemy atrakcyjne gadżety reklamowe, a także koszulki z nadrukiem oraz wiele innych akcesoriów. Stosujemy innowacyjne technologie druku, które sprawiają, że świadczone przez nas usługi cechują się najwyższą jakością, a grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl