Post

The instantprint Story

Historia instantprint rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to nasi założyciele, James Kinsella i Adam Carnell, byli świeżo po studiach. Zawsze przedsiębiorczy, Adam i James planowali wydarzenia na uczelni, ale jedną rzeczą, która zawsze stawała na przeszkodzie był zakup materiałów promocyjnych. Trudno było zrozumieć żargon, trudno było stworzyć projekt graficzny i nie można było go szybko otrzymać - wiedzieli, że musi być łatwiejszy sposób. I tak się stało: narodził się instantprint!

instantprint szczyci się tym, że jest jedyną drukarnią online, która naprawdę rozumie potrzeby klientów - wiemy, jak wyglądają właściciele małych firm, ponieważ sami zostaliśmy przez nich założeni i chcemy mieć pewność, że mogą Państwo zamówić druk, który będzie wyglądał dokładnie tak, jak w Państwa głowie, bez stresu.

Osiągamy to dzięki naszej tajnej broni: naszym ludziom. Nie tylko oferujemy pomoc od początku do końca (i nie tylko), ale również nasz zespół ręcznie sprawdza każdą pojedynczą pracę pod kątem 10 kluczowych standardów (znanych również jako nasza słynna 10-punktowa kontrola prac), aby upewnić się, że będzie ona idealnie wydrukowana za pierwszym razem. A co jest najlepsze w naszej kontroli grafiki? Jest to całkowicie bezpłatne i odbywa się automatycznie!

Oś czasu instantprint

2009
Adam i James opuszczają uniwersytet przepełnieni pasją do druku! instantprint rodzi się w Newcastle.

2010
Rok później zatrudniamy naszych pierwszych pracowników i przenosimy się do znacznie większego zakładu produkcyjnego w Killingworth.

Ciekawostka: Zanim zdecydowaliśmy się na obiekt w Killingworth, prawie kupiliśmy magazyn, który później stał się domem Geordie Shore!

2011
W 2011 roku zainwestowaliśmy w naszą pierwszą drukarkę cyfrową Xerox iGen, która zwiększyła naszą prędkość i wydajność.

2012
W tym momencie zaczęliśmy już wyrastać z naszych obiektów w Killingworth i podjęliśmy decyzję, że naszym nowym domem stanie się Rotherham.

2015
Po kolejnych sukcesach, po raz kolejny okazało się, że staliśmy się trochę za ciasni. Przenieśliśmy się do naszego obecnego zakładu produkcyjnego w Manvers, Rotherham.

2016
W 2016 roku przedstawiliśmy światu nasz zespół zarządzania klientami, co oznacza, że możemy teraz pomagać firmom w realizacji zamówień szytych na miarę.

2017
Ten rok był przede wszystkim rokiem inwestycji, ponieważ zainwestowaliśmy 5 milionów funtów w naszą technologię i nasz zespół.

2018
Ogłosiliśmy rozbudowę naszego obecnego domu o 45% do 145,000sqft!

2019
To nasze 10 urodziny! Aby to uczcić, zorganizowaliśmy imprezę pełną balonów, masek Adama i Jamesa oraz bucking bronco.

2020
Podczas pandemii Coronavirus, uruchomiliśmy naszą siostrzaną firmę Bluetree Mask Box i staliśmy się pierwszym brytyjskim producentem masek chirurgicznych, aby pomóc pracownikom pierwszej linii zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy są wokół nich.

Dowiedz się więcej o nas tutaj! A jeśli chcesz usłyszeć całą historię od naszych założycieli, obejrzyj nasz wywiad z Adamem i Jamesem poniżej: